blank

خرید دستگاه خمیرگیر خانگی

دستگاه های خمیرگیر خانگی همان دستگاه خمیرگیر سایز کوچک هستند که در سایزهای 5 ، 8 ، 15

دستگاه های خمیرگیر خانگی همان دستگاه خمیرگیر سایز کوچک هستند که در سایزهای 5 ، 8 ، 15 ،30 و 40  برای آن دسته از افردای که به دنبال که به دنبال خرید دستگاه میکسر خانگی هستند ،موجود میباشند .

این میکسرهای خانگی  همانند دستگاه خمیرگیر دارای دیگ استیل ، رنگ الکترو استاتیک و گیربکس با دوام و مقام هستند که طبق استانداردهای صنعتی تعریف شده است .

میکسرهای خانگی برای  تهیه خمیر جهت مصارف خانگی ، نانوایی ، فست فود ، رستوران ، قنادی ، کلوچه پزی و دیگر صنایع غذایی که خیلی بزرگ نبوده مورد قرار میگیرند.

هم اکنون با ما در تماس باشید

blank

دستگاه میکسرخانگی چیست ؟

میکسرخانگی دستگاهی که آرد را به خمیر تبدیل کرده و در مکانهای صنعتی کوچک که حجم کار خیلی بالا نیست مثل نانوایی کوچک، قنادی ها که حجم کار کم است ، شیرینی و کلوچه پزی های کوچک و خانگی و … کاربرد دارد.

انواع پیشنهادات برای خرید دستگاه خمیرگیر خانگی

دستگاه های همزن خانگی بسته به اندازه ، وزن قابل تحمل ، کاربرد و محیط استفاده انواع مختلفی در بازار وجود دارد. دستگاه های همزن خانگی در سایزهای 8 تا 40 عرضه میشوند که انواع آن را برای شما آورده ایم . در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره با مشاورین متخصص ماکان استیل تماس حاصل فرمایید.

هم اکنون با ما در تماس باشید

دستگاه های همزن خانگی

این نوع دستگاه ها به خمیرگیر سایز کوچک نیز شناخته میشوند و در سایزهای 5 تا 40 هستند که هم در قنادی ها ، فست فود ها و هم در رستوران ها و کبابی ها  که حجم کار کمتری نسبت به مکانهای صنعتی بزرگ دارن کاربرد دارد.

در قنادی ها برای تهیه خمیر ، در فست فود ها به منظور آماده سازی خمیر پیتزا و در رستوران ها و کبابی ها برای  میکس کردن مایه کباب از این دستگاه استفاده می شود .

این دستگاه در ظرفیت ها و توان های مختلفی تولید می گردد که با توجه به حجم کاری می توان از انواع آن استفاده کرد .

دستگاه خمیر گیر سایز5
دستگاه خمیر گیر سایز8
دستگاه خمیر گیر سایز30
دستگاه خمیر گیر سایز40

خرید خمیرگیر

هم اکنون با ما در تماس باشید

در صورتی که نیاز به مشاهده و خرید دستگاه های خمیر گیر صنعتی و بزرگ هستید انواع دستگاه های خمیرگیر سایز بزرگ را از قسمت خرید دستگاه خمیر گیر مشاهده نمایید.

نکته پایانی

دستگاههای این شرکت از چندین سال اخیر از جنس استیل ۳۰۴ ساخته شده و به شما ارائه میگردد که از لحاظ بهداشتی مورد تایید اداره محترم بهداشت و مواد غذایی است.

همچنین شرکت ماکان استیل افتخار دارد که علاوه بر پاسخگویی به نیاز صنعتگران داخلی محصولات خود را به کشورهای افغانستان باکو پاکستان وارمنستان وعراق صادر نموده و گامی بزرگ درجهت اعتلای هر چه بیشتر نام ایران زمین برداشته است.

ارسال دیدگاه