blank

خرید ظروف بن ماری

یکی از ظروف پرکاربرد در آشپزخانه ها ی صنعتی ظروف بن ماری است. یکی از خدمات ماکان استیل

یکی از ظروف پرکاربرد در آشپزخانه ها ی صنعتی ظروف بن ماری است. یکی از خدمات ماکان استیل ارائه این ظروف برای آن دسته افردای که دنبال خرید ظروف بن ماری هستند میباشد.

ظروفی که در آشپزخانه ها مورد استفاده قرار میگیرد تنوع زیادی دارد به همین دلیل برای ظروف ابعداد و سایز مشخصی تعیین شده است تا بتوان بر طبق استانداردها و به منظور رسیدن به زبانی مشترک به ظرف مورد نظر دسترسی پیدا کرد.

هم اکنون با مشاوران ما در تماس باشید

کابرد ظروف بن ماری

ظروف بن ماری یکی از پرکاربردترین ظروف در آشپزخانه های صنعتی میباشد. که در سایزها و ابعداد مختلفی در بازار وجود دارند و برای نگهداری مواد اولیه مواد غذایی و یا نگهداری مواد در دمای خاص مورد استفاده قرار میگیرند.

ظروف بن ماری در آشپزخانه ها ، رستورانها و فست فود ها برای نگهداری مواد غذایی و در گاوداریها ، دامداریها و مغازه های لبنیات فروشی برای نگهداری مواد لبنی، برای مصارف خانگی و همچنین مصارف دیگر مورد استفاده است.

خرید ظروف بن ماری

مزیت خرید ظروف بن ماری 

  • ضد زنگ
  • بدنه یکپارچه
  • سطح صاف و بدون درز
  • کیفیت عالی
  • طول عمر بالا
  • مورد تایید اداره بهداشت
  • ابعداد مختلف

هم اکنون با مشاوران ما در تماس باشید

تجهیزاتی که ظروف بن ماری در آن استقاده میشود

یکی از دغدغه های آشپزها و افرادی که در رستورانها و فست فودها کار میکنند گرم نگه داشتن غذا و یا برعکس سرد نگه داشتن مواد غذایی است. 

تجهیزات بسیاری در این مکانها وجود دارد که ظروف بن ماری برای گرم یا سرد نگه داشتن مواد غذایی در آن استفاده میگردد یک نمونه از این تجهیزات یخچال های تاپینگ هستند که برای تازه و سرد نگه داشتن موارد غذایی مورد استفاده است.

نمونه دیگر تاپینگ های هات یا گرم بن ماری که برای گرم نگه داشتن مواد عذایی مورد استفاده هستند. لذا ابعداد مختلفی برای ظروف بن ماری تعریف شده است تا در همه جا بتوان از آن استفاده کرد.

خرید ظروف بن ماری

جنس ظروف بن ماری

اصولا این ظروف از جنس استنلس استیل یا فولاد ضد زنگ ساخته میشوند البته با توجه به کاربرد ظروف میتواند از جنس های دیگر هم ساخته شود. ظروف بن ماری که توسط تیم ماکان استیل ساخته میشود از جنس فولاد ضد زنگ یا همان استنلس استیل هستند با کیفیت عالی و بدنه ای یکپارچه و سطح بدون درز به دست مشتری میرسد که این امر در بالا رفتن طول عمر محصول و جلوگیری از زنگ زدگی خیلی موثر است.

 

ابعداد ظروف بن ماری

ظروف بن ماری دارای  اندازه و عمق های متفاوتی هستند که کاربرد هر کدام نیز متفاوت است . هنگام استفاده یا خرید ظروف بن ماری به جای گفتن ابعداد آن از عددی کسری برای گفتن آن استفاده میشود

در جدول زیر انواع سایز ها را برایتان آورده ایم تا با ابعداد ظروف بن ماری آشنایی بیشتری داشته باشید.

خرید ظروف بن ماری

ابعداد ظروف بن ماری موجود در ماکان استیل

همچنین در صورت نیاز به مشاوره میتوانید به صورت 24 ساعته و رایگان با مشاورین ماکان استیل در تماس باشید.

هم اکنون با مشاوران ما در تماس باشید

خرید ظروف بن ماری

دیگر محصولا ماکان استیل

گروه صنعتی ماکان استیل در زمینه های تولید و خرید دستگاه خمیرگیر و خرید دستگاه میکسر خانگی نیز محصولات با کیفیتی را تولید و ارائه میکنند که با مراجعه به هر بخش میتوانید انواع محصولات هر کدام را مشاهده و مقایسه بفرمایید.

ارسال دیدگاه