خرید دستگاه خمیرگیر

شرکت ماکان استیل پیشگام در تولید انواع دستگاه های خمیرگیر صنعتی یا همزن خانگی آماده ارائه با کیفیت ترین محصولات برای آن دسته

شرکت ماکان استیل پیشگام در تولید انواع دستگاه های خمیرگیر صنعتی یا همزن خانگی آماده ارائه با کیفیت ترین محصولات برای آن دسته از افرادی که به دنبال خرید دستگاه خمیرگیر هستند, می باشد.

گروه تولیدی ماکان استیل مفتخر است که تولید کننده انوع دستگاه های خمیرگیر از مدل 5 کیلوگرم تا 180کیلوگرم و میکسرهای قنادی میباشد. این دستگاه ها با دیگ استیل ، رنگ الکترو استاتیک و گیربکس با دوام و مقام که طبق استانداردهای صنعتی تعریف شده، تهیه و آماده ارائه خدمت جهت مصارف خانگی ، نانوایی ، فست فود ، رستوران ، قنادی و دیگر صنایع غذایی قرار میگیرد.

هم اکنون با ما در تماس باشید

دستگاه خمیرگیر چیست و چه کاربردی دارد؟

به دستگاهی که آرد را به خمیر تبدیل کرده و در صنعت نانوایی ، قنادی ، شیرینی پزی و … کاربرد دارد دستگاه خمیر گفته میشود. قبل از اختراع دستگا ها و شروع پیشرفت در زمینه نان و قنادی، مردم به صورت دستی خمیر را تهیه میکردند که در این روش به دلیل دخالت دست از نظر بهداشتی چندان مورد پسند نبود و همچنین زمان بیشتری برای تهیه خمیر لازم بود که در این زمان احتمال نفوذ آلودگی و میکروب به داخل خمیر وجود داشت.

با گذشت زمان و پیشرفت صنعت نانوایی و قنادی دستگاه های خمیر گیر جای خود را به روش دستی و زمانگیر دادند و کم کم نیاز به خرید دستگاه خمیرگیر احساس شده است که هم زمان کمتری برا تهیه خمیر لازم است و هم چنین به دلیل عدم دخالت دست امکان نفوذ آلودگی و میکروب کمتر است و باعث تمیز بودن نانوایی و کارگاه های قنادی شده است.

خرید دستگاه همزن

انواع پیشنهادات برای خرید دستگاه خمیرگیر

دستگاه های خمیرگیر بسته به اندازه ، وزن قابل تحمل ، کاربرد و محیط استفاده انواع مختلفی در بازار وجود دارد. در این قسمت انواع دستگاه های خمیر گیر ماکان استیل را برای شما آورده ایم تا انتخاب شما در خرید دستگاه خمیر گیر راحتتر باشد.

دستگاه های خمیرگیر سایز کوچک

این نوع دستگاه ها به همزن خانگی هم شناخته میشوند و در سایزهای 5 تا 40 هستند که هم در قنادی ها ، فست فود ها و هم در رستوران ها و کبابی ها کاربرد دارد.

در قنادی ها برای تهیه خمیر ، در فست فود ها به منظور آماده سازی خمیر پیتزا و در رستوران ها و کبابی ها برای  میکس کردن مایه کباب از این دستگاه استفاده می شود .

این دستگاه در ظرفیت ها و توان های مختلفی تولید می گردد که با توجه به حجم کاری می توان از انواع آن استفاده کرد .

در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره با مشاورین متخصص ماکان استیل در ارتباط باشید.

دستگاه خمیر گیر سایز5
دستگاه خمیر گیر سایز8
دستگاه خمیر گیر سایز30
دستگاه خمیر گیر سایز40

خرید خمیرگیر

هم اکنون با ما در تماس باشید

دستگاه های خمیرگیر سایز بزرگ

اندازه دستگاه های خمیرگیر به صورت استاندارد و تعرف شده است. این نوع دستگاه ها در کارگاه های قنادی بزرگ ، نانوایی ها ، کارخانه های کلوچه پزی و رستوران های بزرگ کاربرد  دارد که از ابعداد 60کیلویی تا 180 کیلویی موجود هستند. مشاورین مختصص ماکان استیل به صورت 24 ساعته و رایگان آماده پاسخگویی و مشاوره شما عزیزان هستند.

دستگاه خمیر گیر سایز60
دستگاه خمیر گیر سایز90
دستگاه خمیر گیر سایز120
دستگاه خمیر گیر سایز180

خرید خمیرگیر

این تنوع بالای محصولات نیاز شما را برای دریافت مشاوره بیش از پیش می کند. مشاوران ما در شرکت ماکان استیل آماده ارائه بهترین مشاوره ها به شما برای خریدی آسوده تر هستند.

هم اکنون با ما در تماس باشید

حرف آخر

لازم بذکر است که بدستور اداره محترم بهداشت واهمیت بهداشت وسلامت محصولات غذایی دستگاههای این شرکت از چندین سال اخیر از جنس استیل ۳۰۴ ساخته وارائه میگردد.

همچنین شرکت ماکان استیل افتخار دارد که علاوه بر پاسخگویی به نیاز صنعتگران داخلی محصولات خود را به کشورهای افغانستان باکو پاکستان وارمنستان وعراق صادر نموده وگامی بزرگ درجهت اعتلای هر چه بیشتر نام ایران زمین برداشته است.

Pin It

ارسال دیدگاه