گروه صنعتی ماکان استیل

بسمه تعالی 

سال رونق تولید 

پیام مدیر عامل :

با درود به روان پاک شهدایی که برای حفظ استقلال میهن جانفشانی نمودند و همچنین سر لوحه قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر رونق تولید .

به پیروی از سنت پیامبر اکرم و بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران دست یکایک کارگران شرکت گروه صنعتی ماکان استیل را به گرمی می فشارم و عمیقا معتقدم با یاری آنان می توان در مسیر تولید و اقتدار ملی که مد نظر رهبر عزیزمان می باشد پیش رفت .

امید دارم بتوانیم در مسیر خدمت به مردم و توسعه روز افزون کشورمان  گام های ارزنده ای برداشته و در پیشگاه حق تعالی سربلند باشیم .

معرفی :

گروه صنعتی ماکان استیل فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرده است و در زمینه تولید انواع ظروف آشپزخانه صنعتی ، انواع ظروف استینلس استیل ، ظروف بن ماری ، انواع  سینی  ، انواع ظروف سفارشی ، خمیرهمزن و خمیرگیر صنعتی و خانگی مشغول به کار است  .

این گروه کار خود را با تولید انواع ظروف آشپزخانه صنعتی ، انواع ظروف استینلس استیل ، ظروف بن ماری ، سینی  و  انواع ظروف استیل آغاز کرده است و بنا بر درخواست مشتریان تصمیم برآن گرفت که فعالیت خود را در سال 1396 در زمینه تولید خمیرگر و خمیر همزن های صنعتی آغاز نماید .

کلیه ظروف تولیدی این کارخانه تماماً از ورق های استینلس استیل با استاندارد 304 تولید می شود . و تمامی ورق های استینلس استیل در کارخانه ماکان استیل پس از انجام عملیات برشکاری ، پرس کاری در چند مرحله پولیش و بسته بندی شده و آماده عرضه به بازار می گردد . انواع ظروف بن ماری که شامل لگن و درب می باشد  در سایز های 1/1 و 1/2 و 1/3 و 1/6 تولید می شود.

محصولات خمیرگیر و خمیر همزن در سایزها و رنگ های مختلف خانگی و صنعتی (از 5 تا 240 کیلو گرم ) تولید می شود . لازم به ذکر تمامی دیگ ها استیل و 304 می باشد .

 

و با توجه به درخواست و پیشنهادات مشتریان این شرکت برای تولید محصولاتی با کیفیت و کمیت بیشتر گامی بزرگ برداشته و تولیدات خمیرگیر و خمیر همزن را با گارانتی و ضمانت محصول در واحد خدمات پس از فروش ارائه می دهد .

این شرکت افتخار دارد اعلام نماید که علاوه بر پاسخگویی به نیاز صنعتگران داخلی محصولات خود را به کشور های همجوار صادر نموده و گامی بزرگ در جهت اصالتی هر چه بیشتر با نام ایران زمین برداشته است .

 

اطلاعات تماس شرکت ماکان استیل