خمیر گیر 120 کیلویی استیل

خداوند متعال را قدردان و سپاسگذاریم که بعد از چندین سال تلاش در زمینه تولید اکنون گام جدیدی در زمینه تولید و خدمت رسانی به مشتریان عزیز را داشته ایم .

همانگونه که در ابتدای راه مشتری مداری و رضایت مصرف کننده از اولویت های اصلیمان بوده امیدواریم در این پورسه جدید نیز رضایت شما چشم اندازی روشن برایمان رقم بزند .

یکی از بزرگترین اهدافمان تولید و توزیع تجهیزات سازگار با هر نوع سلیقه و بودجه می باشد . بدین منظرو آمادگی خود را برای ارائه بهترین کیفیت و قیمت به شما عزیزان اعلام می داریم .

دستگاه همزن خمیر جهت تهیه و آماده کردن خمیر با آرد که مناسب برای انواع آشپزخانه صنعتی مانند قنادی ، کافی شاپ ، شیرینی پزی ، نانوایی ، فست فودها و دیگر صنایع غذایی  خواهد بود . و با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت طراحی و تولید می گردد .

این دستگاه براساس نیازهای مشتریان و یا جدیدترین متدهای روز دنیا طراحی و تولید می گردد . انواع خمیر گیر از سایز 5 الی 8 ، 15 ، 30 ، 40 ، 60 ، 90 ، 120 ، 180 ، 240 کیلوگرم به صورت استاندارد گنجایش خواهند داشت .

خمیر گیر دارای :

 

 

ظرفیت همزن (kg) طول (cm) دهنه دیگه (cm) ارتفاع (cm) عمق دیگه (cm) قدرت موتور(kw) مقدار برق مصرفی (v) وزن تقریبی دستگاه (kg)
120 135 80 112 40 1.5 220 200

 

 

---------