خمیر گیر 8 کیلویی استیل

خداوند متعال را قدردان و سپاسگذاریم که بعد از چندین سال تلاش در زمینه تولید اکنون گام جدیدی در زمینه تولید و خدمت رسانی به مشتریان عزیز را داشته ایم .

همانگونه که در ابتدای راه مشتری مداری و رضایت مصرف کننده از اولویت های اصلیمان بوده امیدواریم در این پورسه جدید نیز رضایت شما چشم اندازی روشن برایمان رقم بزند .

یکی از بزرگترین اهدافمان تولید و توزیع تجهیزات سازگار با هر نوع سلیقه و بودجه می باشد . بدین منظرو آمادگی خود را برای ارائه بهترین کیفیت و قیمت به شما عزیزان اعلام می داریم .

دستگاه همزن خمیر جهت تهیه و آماده کردن خمیر با آرد که مناسب برای انواع آشپزخانه صنعتی مانند قنادی ، کافی شاپ ، شیرینی پزی ، نانوایی ، فست فودها و دیگر صنایع غذایی  خواهد بود . و با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت طراحی و تولید می گردد .

این دستگاه براساس نیازهای مشتریان و یا جدیدترین متدهای روز دنیا طراحی و تولید می گردد . انواع خمیر گیر از سایز 5 الی 8 ، 15 ، 30 ، 40 ، 60 ، 90 ، 120 ، 180 ، 240 کیلوگرم به صورت استاندارد گنجایش خواهند داشت .

خمیر گیر دارای :

 

ظرفیت همزن (kg) طول (cm) دهنه دیگه (cm) ارتفاع (cm) عمق دیگه (cm) قدرت موتور(kw) مقدار برق مصرفی (v) وزن تقریبی دستگاه (kg)
8 72 39 58 19 0.25 220 24

 

 

 

 

---------