خمیر گیر 240 کیلویی

خداوند متعال را قدردان و سپاسگذاریم که بعد از چندین سال تلاش در زمینه تولید اکنون گام جدیدی در زمینه تولید و خدمت رسانی به مشتریان عزیز را داشته ایم .

همانگونه که در ابتدای راه مشتری مداری و رضایت مصرف کننده از اولویت های اصلیمان بوده امیدواریم در این پورسه جدید نیز رضایت شما چشم اندازی روشن برایمان رقم بزند .

یکی از بزرگترین اهدافمان تولید و توزیع تجهیزات سازگار با هر نوع سلیقه و بودجه می باشد . بدین منظرو آمادگی خود را برای ارائه بهترین کیفیت و قیمت به شما عزیزان اعلام می داریم .

دستگاه  خمیر گیر جهت تهیه و آماده کردن خمیر با آرد که مناسب برای انواع آشپزخانه صنعتی مانند قنادی ، کافی شاپ ، شیرینی پزی ، نانوایی ، فست فودها و دیگر صنایع غذایی  خواهد بود . و با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت طراحی و تولید می گردد .

این دستگاه براساس نیازهای مشتریان و یا جدیدترین متدهای روز دنیا طراحی و تولید می گردد . انواع خمیر گیر از سایز 5 الی 8 ، 15 ، 30 ، 40 ، 60 ، 90 ، 120 ، 180 ، 240 کیلوگرم به صورت استاندارد گنجایش خواهند داشت .

خمیر گیر دارای :

 

 

ظرفیت همزن (kg) طول (cm) دهنه دیگه (cm) ارتفاع (cm) عمق دیگه (cm) قدرت موتور(kw) مقدار برق مصرفی (v) وزن تقریبی دستگاه (kg)
240 155 110 126 47 2.2 220 356

 

 

 

 

----------